Muzeum Etnograficzne

Sygnet jest uproszczoną forma chabra bławatka. Motyw tego kwiatka przewijał się w wielu materiałach oraz haftach które dostałam z muzeum. Użycie chabra który pojawia się prawie we wszystkich folklorach w Polsce, odzwierciedla etnografię Dolnego Śląska jako krainy wielokulturowej. Ograniczenie się tylko do jednego koloru zmniejsza koszt druku.
Zakres pracy: identyfikacja wizualna, księga znaku, akcydensy i materiały promocyjne.
Praca Dyplomowa z Projektowania graficznego.

Gra Smak

Kocham Jeść które pokazuje, że jedzenie ma znaczenie. Ale nie tylko smak i wygląd jest ważny. Równie ważne, a czasem ważniejsze, są produkty, z których te dania są zrobione. Zorganizowało kolejny event – Gra Smak. Skierowana do wrocławskich firm. Dzięki niej uczetnicy mogli poznać, że to co jemy ma duże znaczenie dla naszego samopoczucia oraz efektywność w pracy. Zakres działań obejmował zaprojktowanie materiałów, zarówno do sieci jak i do druku, promujących wydarzenie oraz stworzenie e-book , który został rozdany uczestniką wydarzenia.

Katalog produktowy

PCC Prodex należy do czołowych producentów poliuretanów w Polsce. Miałam możliwość zaprojektować dla nich katalog produkowy izolacji natryskowych. Powstał on zarówno w wersji do druku, jak i web. Link do pobrania, znajduje się poniżej.

Obwodnica Kuturalna

Obwodnica Kulturalna to bezpłane czasopismo wydawnę przez gminę Siechnice, zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Pismo zawiera zarówno informacje gminne jak i materiały związne z kulturą. Wkładkę z gminy, została oznaczona spcjlanym kolorem. Okładka gazeta została tak opracowana, aby w łatwy sposób można było dodawac zdjęcia o różnej tematce. Każdem numerowi towrzysz inny kolor frontu. Zakres działania obejmował: opracowanie layout oraz co miesięczny skład gazety. Projket powstał przy współpracy z Martą Mossakowską. Gazeta do pobrania pod linkiem poniżej.

Slow West Wege

Slow West Wege nie jest typową książką kucharską – wegetariańskie przepisy spotykają się tu z osobistymi opowieściami dziewczyny, która postanowiła zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, by żyć blisko natury, a przede wszystkim by gotować i kochać z całego serca. Do projektu powstał zestaw ikon kulinarnych. Koncpecja projektu książki, jak i sam projekt powstała wraz z autorką – Kasią Kędzior.
Projket okładki: Katarzyna Kędzior.

Frankie’s

Frankie’s jest to sieć kawiarni dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność. Miejsce zarówno na spotkania z przyjaciółmi, z rodziną bądź spotkania biznesowe. Głównie specjalizujące się w świeżo wyciskanych sokach. Dla nich przygotowałam projekt kuba na ciepłe soki w świątecznej odsłonie oraz zimowa grafika na witrynę dla jednej z wrocławkich filii.

Mała Niedźwiedzica

Marka została stworzona z myślą edukacji w zakresie przyrody, ekologii i ochrony środowiska. Zakres pracy obejmujmował projekt logo, akcydensów, ulotek, plakatów oraz strony internetowej. Zastosowana grafika miała być przyjazna zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Na potrzeby projektu opracowałam ilustrację, która zostały zaaplikowane na poszczególnych elementach identyfikacji (plakaty, ulotki, wizytówki) oraz stała się wyrazistem elementem firmy.

Oberża pod Orzechem

Zakres działań obejmował projekt nowego logo, akcydensów, serii ikon, opracowania graficznego oraz składu i druku menu restauracji w trzech wersjach językowych. Zajęliśmy się również sesją fotograficzną potraw oberży i jej wnętrza.

Pakuła

Rebranding rodzinnej piekarni. Nowe logo, patterny i świeże elementy towarzyszące identyfikacji, utrzymane są w prostej i spójnej formie. Monochromatyczność projektu daje możliwość łatwiej i taniej reprodukcji materiałów reklamowych. Na potrzeby projektu powstała również sesja fotograficzna produktów piekarni.

Emalco

Projekt katalog produktowego kolekcji Emaco, prezentuje całą gamę artykułów w sposób przejrzysty, a zarazem interesujący. Zakres działania obejmował projekt okładki i rozkładówek, skład, przygotowanie do druku i sam druk.