Warszawa Stolica Wolności 2018

Warszawa. Stolica wolności jest to cykl wydarzeń w ramach warszawskich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Miałyśmy możwliość zaprojektowania dla krótkiej animowanej infografiki, promującej pozostawienie wpisu w kapsule czasu. Projekt powstał przy współpracy z Karoliną Dmitriew.

Slow West Wege

Slow West Wege nie jest typową książką kucharską – wegetariańskie przepisy spotykają się tu z osobistymi opowieściami dziewczyny, która postanowiła zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, by żyć blisko natury, a przede wszystkim by gotować i kochać z całego serca. Do projektu powstał zestaw ikon kulinarnych. Koncpecja projektu książki, jak i sam projekt powstała wraz z autorką – Kasią Kędzior.
Projket okładki: Katarzyna Kędzior.

Frankie’s

Frankie’s jest to sieć kawiarni dla osób ceniących przede wszystkim zdrową żywność. Miejsce zarówno na spotkania z przyjaciółmi, z rodziną bądź spotkania biznesowe. Głównie specjalizujące się w świeżo wyciskanych sokach. Dla nich przygotowałam projekt kuba na ciepłe soki w świątecznej odsłonie oraz zimowa grafika na witrynę dla jednej z wrocławkich filii.

Mała Niedźwiedzica

Marka została stworzona z myślą edukacji w zakresie przyrody, ekologii i ochrony środowiska. Zakres pracy obejmujmował projekt logo, akcydensów, ulotek, plakatów oraz strony internetowej. Zastosowana grafika miała być przyjazna zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Na potrzeby projektu opracowałam ilustrację, która zostały zaaplikowane na poszczególnych elementach identyfikacji (plakaty, ulotki, wizytówki) oraz stała się wyrazistem elementem firmy.

Oberża pod Orzechem

Zakres działań obejmował projekt nowego logo, akcydensów, serii ikon, opracowania graficznego oraz składu i druku menu restauracji w trzech wersjach językowych. Zajęliśmy się również sesją fotograficzną potraw oberży i jej wnętrza.

U Lokusza

Współpraca z właścicielami agroturystki zaowocowało nową identyfikacją – logiem, kubkami emaliowymi, stemplami oraz stroną www. Głównym założeniem identyfikacji, było odzwierciedlenie wyjątkowości miejsca oraz jego mieszkańców.