Muzeum Etnograficzne

Sygnet jest uproszczoną forma chabra bławatka. Motyw tego kwiatka przewijał się w wielu materiałach oraz haftach które dostałam z muzeum. Użycie chabra który pojawia się prawie we wszystkich folklorach w Polsce, odzwierciedla etnografię Dolnego Śląska jako krainy wielokulturowej. Ograniczenie się tylko do jednego koloru zmniejsza koszt druku.
Zakres pracy: identyfikacja wizualna, księga znaku, akcydensy i materiały promocyjne.
Praca Dyplomowa z Projektowania graficznego.

Gra Smak

Kocham Jeść które pokazuje, że jedzenie ma znaczenie. Ale nie tylko smak i wygląd jest ważny. Równie ważne, a czasem ważniejsze, są produkty, z których te dania są zrobione. Zorganizowało kolejny event – Gra Smak. Skierowana do wrocławskich firm. Dzięki niej uczetnicy mogli poznać, że to co jemy ma duże znaczenie dla naszego samopoczucia oraz efektywność w pracy. Zakres działań obejmował zaprojktowanie materiałów, zarówno do sieci jak i do druku, promujących wydarzenie oraz stworzenie e-book , który został rozdany uczestniką wydarzenia.

Lody Baroli

Baroli to marka lodziarni we Wrocławiu. Lody codziennie wyrabiane są wyłącznie z naturalnych składników oraz według oryginalnej włoskiej receptury. Praca polagała na stworzeniu nowego logo. Sygnet to uproszczony rożek lodów o kształcie serca.

Ncon

Necon jest to norweska firma zamująca się szeroko pojętym konsultingiem. Zakres prac obejmował: opracowanie identyfiacji wizualnej oraz projekt strony internetowej. Wpisany w logo, z połącząnia liter c i o, znak nieskończoności ma koajrzyć się trwałością i wiecznością, rozwiązań jakie proponuje firma. Całość identyfikacji uzupełnia wyrazisty niebieski kolor.

Obwodnica Kuturalna

Obwodnica Kulturalna to bezpłane czasopismo wydawnę przez gminę Siechnice, zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Pismo zawiera zarówno informacje gminne jak i materiały związne z kulturą. Wkładkę z gminy, została oznaczona spcjlanym kolorem. Okładka gazeta została tak opracowana, aby w łatwy sposób można było dodawac zdjęcia o różnej tematce. Każdem numerowi towrzysz inny kolor frontu. Zakres działania obejmował: opracowanie layout oraz co miesięczny skład gazety. Projket powstał przy współpracy z Martą Mossakowską. Gazeta do pobrania pod linkiem poniżej.

Mała Niedźwiedzica

Marka została stworzona z myślą edukacji w zakresie przyrody, ekologii i ochrony środowiska. Zakres pracy obejmujmował projekt logo, akcydensów, ulotek, plakatów oraz strony internetowej. Zastosowana grafika miała być przyjazna zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym. Na potrzeby projektu opracowałam ilustrację, która zostały zaaplikowane na poszczególnych elementach identyfikacji (plakaty, ulotki, wizytówki) oraz stała się wyrazistem elementem firmy.

Oberża pod Orzechem

Zakres działań obejmował projekt nowego logo, akcydensów, serii ikon, opracowania graficznego oraz składu i druku menu restauracji w trzech wersjach językowych. Zajęliśmy się również sesją fotograficzną potraw oberży i jej wnętrza.

Bercuse-Art

Bercuse-Art jest galeria szytego rękodzieła. Głównie skupiona na tematyce tkanin, stąd w logotypie nawiązanie do wijącej się nici. W skład realizacji wchodzi projekt logo i akcydensów.